Азовское Казацкое Войско
Home / Новости / В будущем: «Казацкий сквер»

В будущем: «Казацкий сквер»

Невеликий за площею 0,002 га безіменний сквер , що знаходиться в центрі міста на перехресті вулиці Урицького та вулиці Ульянових занедбаний останні роки.Відкриті ливневі стоки, занедбані дерева та кущі, територія забур’янена, біля лав відпочинку розкидані недопалки, пляшки із під напоїв, відсутні урни. Вечорами-це місце де збираються випивохи. Освітлення скверу в вечірній та нічний час не передбачено. Опитування жителів будинків, що знаходяться поруч, студентів корпусу №2 педуніверситету які на перервах між заняттями відпочивають у сквері,відвідувачів Бердянської та Приморської Єпархії та гостей міста цей куточок на сьогоднішній час -некомфортна зона відпочинку.
Громадська організація «Азовське козацьке військо» розробляє компанію громадського лобіювання , щоб отримати підтримку жителів міста, керівництва та студентів педуніверситету, парафіян та керівництва єпархіального управління, місцевої влади,членів козацьких організацій, та усіх небайдужих людей до співпраці у приведенні в добрий стан безіменного скверу. Громадська організація «Азовське козацьке військо» пропонує взяти сквер під постійне шефство козацькими організаціями міста з наданням назви Козацький сквер, де у подальшому буде встановлено стелу в пам’ять про козаків Азовського козацького війська , що 1855 році в час російсько-турецької війни захистили місто від розорення та спалення. Це місце дасть змогу освітити ще одну цікаву та водночас героїчну сторінку історії нашого міста. На превеликий жаль,ці події які висвітлювали місцеві краєзнавці Є. Денисов та В.Кравченко на сторінках «Азовського вісника» прочитати не мали змогу усі бажаючі.
Участь у відновленні скверу козацькими організаціями та усіма бажаючими при підтримці місцевої влади дає змогу створити в центрі міста, ще одну якісну зону відпочинку для жителів району, проведення заходів козацькими організаціями та відвідування екскурсій для гостей міста.
Ми звертаємося до всіх кому небайдужа ця тема — висловити своє бачення , побажання та надати свої пропозиції. Звертатися за телефоном 066-011-17-16, 097-277-16-77 та на офіційний сайт azovcozak.info.

Голова козацької Ради та Ради Отаманів ЗОГО
«Азовське козацьке Військо» В.А. Рєзнік

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top