Азовское Казацкое Войско
Home / События / Цикл мероприятий в оздоровительном заведении «Весна» по теме:»защита прав потребителя»

Цикл мероприятий в оздоровительном заведении «Весна» по теме:»защита прав потребителя»

16 серпня 2012 року в дитячому оздоровчому закладі Бердянського району «Весна» були організовані ділові ігри та проведена вікторина на тему знань вимог законодавства про захист прав споживачів та історії Запорізького та Азовського козацтва.
В підготовці та проведенні заходу прийняли участь керівник ДОЗ Черкез В.М., педагоги організатори та представники козацької організації «Азовське козацьке Військо»- голова Ради атаманів Рєзнік В.А. та атаман Розівського козацького куріня Матвієнко І.С.
В другій частині заходу відбувся виступ представників ЗОГО «Азовське козацьке Військо» з роповіддю про яскраві історичні моменти розвитку козацтва в Запорізькій області та пройшла вікторина на тему знань історії козацва.З численних бажаючих було складено дві команди, які змагалися між собою даючи правельні відпоиіді на питання вікторини. За участь у вікторині учасники команд були нагородженні іменними грамотами ЗОГО «Азовське козацьке Військо» за увагу до історії козацтва.

Такі заходи плануються регулярно проводитись в роботі ДОЗ в період оздоровчої компанії.

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top